<<  Webasto Klima İle Soğutma  >>
 

Dışarıda yaz güneşi arabanızın üzerine vururken içeride, tatlı bir serinlik sizi çevreler. Hoş bir iklim, sürücülerin ve yolcuların rahat bir yolculuğun keyfini çıkarması için önemli bir avantajdır. Ve aslında bu, taşınan mallar için de çok önemlidir. İhtiyaca göre doğru klima ünitesi hangisi - Webasto bunu bilir ve her zaman doğru çözüme sahiptir.

 

                 

Donanım yükseltme için park soğutucusu; Cool Top RTE 10, kamyon kabinlerinde hoş bir sıcaklığı ve nemi garanti eder. Kompresör tahrikli tavan üstü klima ünitesi, motor rölantide çalışma sürelerini azaltır ve böylece yakıttan tasarruf sağlar.

Donanım yükseltme için klima; Tavan üstü iklimlendirme çözümlerimiz araç üreticilerinin ortak tüm kalite gereksinimlerini karşılar ve en son AB direktiflerine uygundur.

                         
                 

Klimalı bir otobüste yolculuk yapmak keyiflidir. Ödülünüz: Minnettar yolcular ve konsantre olma beceriniz. Webasto sizin için doğru soğutma çözümüne sahiptir: tavan üstü klimalardan entegre klima ünitelerine kadar.

Bu üniteler oldukça güvenilirdir ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu klima sistemleri için kontrol elemanları, hava kanalları ve montaj setleri gibi geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur. Bu klima sistemlerinin gövdeleri aracın rengine uyacak şekilde boyaya hazırlıklıdırlar.

                         
                 

Tavan üstü klimaları; Webasto tavan üstü klimaları, yüksek performanslı oldukları kadar kompakttır da. Özel olarak üretilirler ve mevcut donanıma monte edilmeleri kolaydır. Kompakt tasarım İklimlendirme bileşenlerinin optimum uyumu Hızlı ve kolay montaj Ek konfor seçenekleri (ısıtma veya temiz hava) Kendini kanıtlamış, yüksek kalite, standart bileşen

Entegre klimalar; Ünitelerimiz gösterge panelinin veya tavanın altına, tavana ya da arka duvara dikey montaj gibi geniş montaj seçenekleri yelpazesi ile hemen hemen tüm araçlara monte edilebilir. Birkaç model, tam bir iklimlendirme çözümü için bir ısıtma seçeneğine de sahiptir.